Етапи перевезення меблів та вимоги до вантажу

Етапи перевезення меблів та вимоги до вантажу

Переїжджаючи з місця на місце та перевозячи предмети меблів, особисті речі та інші предмети побуту, кожна людина хотіла б заощадити і власний час, і власні фінанси. З цією метою рекомендується грамотно організувати процес переїзду, правильно упаковавши весь вантаж.

Як зробити процес переїзду простішим?

Спеціалізовані компанії пропонують свої послуги з транспортування вантажів у спеціально обладнаних автомобілях. Але для того щоб процес переїзду не виявився занадто клопітким, власник речей, що перевозяться, може зробити свій внесок, спрощуючи роботу і собі, і вантажникам:

 • Складіть план переїзду заздалегідь. Продумайте, як і у що ви упаковуватимете меблі, техніку, предмети побуту та особисті речі.
 • Займіться сортуванням. У будинку кожної людини знайдуться речі, якими давно ніхто не користується. Перевозити їх з місця на місце не має жодного сенсу, краще роздати їх нужденним або просто позбутися, віднісши на смітник.
 • Зверніть увагу на вибір пакувального матеріалу. Правильно упаковавши речі, ви самі позбавляєте себе ризику їх псування під час транспортування.
 • Нанесіть маркування на тару з речами, що перевозяться. Такий підхід до переїзду полегшить роботу вантажників і мінімізує ризик псування предметів, що перевозяться.

Квартирний переїзд — це складний процес, що вимагає часу, підходити до якого слід з відповідальністю, не поспішаючи, ретельно продумуючи кожен крок. Тільки в такому разі ви зможете з мінімальними втратами перевезти свої речі, меблі та техніку на нове місце проживання.

Етапи перевезення меблів та вимоги до вантажу

Основні етапи навантаження меблів

При перевезенні меблів найбільш важливими моментами є правильна організація процесу її винесення, навантаження на транспорт і подальше розвантаження. Перш ніж приступити до переїзду, варто звернути увагу на габарити меблів та зіставити їх з розмірами дверних отворів, сходових кліток, вантажопідйомністю ліфта. Якщо меблі не пройде в отвори, рекомендується зняти всі елементи, які можуть перешкодити вільному пересуванню.

Після того, як підготовчий етап буде пройдений, можна приступати до навантаження меблів. Такий процес має здійснюватися поетапно:

 • Розробка схеми розміщення вантажу у кузові спеціального транспортного засобу.
 • Переміщення вантажу, що перевозиться в кузові автомобіля. За потреби потрібно використовувати платформи, рейки, ліфти, маніпулятори.
 • Розміщення частин меблів у кузові таким чином, щоб при транспортуванні вони не торкалися один одного, що мінімізує ризик їх пошкодження.
 • Фіксація предметів. Багато вантажних автомобілів оснащені спеціальними фіксуючими елементами, нехтувати якими не рекомендується. Надійно зафіксовані меблі або її складові будуть доставлені на місце в повній безпеці.

Завантажити, зафіксувати та перевезти меблі в Києві та області можна, замовивши послугу спеціалізованої компанії, що надає досвідчених вантажників та обладнаний транспорт.

Етапи перевезення меблів та вимоги до вантажу

Чим має бути обладнаний вантажний транспорт?

Для того, щоб меблі та інші особисті речі при переїзді не пошкодилися, крім того, що вони повинні бути ретельно упаковані, перевозити їх потрібно у спеціально обладнаному транспорті з:

 • Ременями та джгутами, що забезпечують щільну фіксацію.
 • М’якими валиками, які мінімізують ризик розбиття крихких предметів.
 • Критими тентами, які здатні захистити вантаж, що перевозиться від вітру, пилу і вологи.
 • М’якими стінами. При транспортуванні вантаж може битися об стінки автомобіля через нерівності на дорогах. М’які стіни захищають предмети від пошкоджень.
 • Відбійники з дерева по периметру кузова.

Якщо вантажний транспорт має захисні елементи. При перевезенні меблів варто ними користуватися.

Правила перевезення меблів

Перш ніж приступити до процесу перевезення меблів, варто скласти план з огляду на всі важливі фактори:

Vivatrans (https://vivatrans.kyiv.ua/perevezennya-mebliv-kiiv-i-oblast/)
Перевезення меблів Київ ✔️З вантажниками, ціни 2023 в VivaTrans.kyiv.ua
Перевезення меблів з Вантажниками (Київ та область) ✅ Швидкий та акуратний переїзд ⏳ Цілодобово та без вихідних 👉 Подача в будь-який район Києва. Замовляйте зараз ☎️ (050) 101-01-04

Теги:

Ошибка в тексте? Выделите её мышкой! И нажмите: Ctrl + Enter

Подписаться на рассылку новостей:

Добавить комментарий

Каталог автомобилей ПДД Онлайн

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: